Adrasan Koyu

Adrasan Koyu

Antalya şehir merkezine 95 km Kemer ilçesine 55 km uzaklıktaki Adrasan Koyu, Kumluca ilçesine bağlı Adrasan Köyü’ne 4 km mesafede yer alıyor. Eski adı Çavuşköy olan bölge, yerli halkın deniz kenarında tesisler işleterek, turizme katkı sağladığı ender yerlerden.

Eşsiz güzelliklerle dolu bölge, daha çok doğayla baş başa kalmak ve sessiz sakin bir ortamda kalabalıklardan uzakta, dingin saatler geçirmek isteyenlere hitap ediyor.

Tam bir doğa harikası olan Adrasan Koyu, yaklaşık 2 km uzunluğu, çam ağaçlarıyla çevrili tabiatı, kumlu sahili ve akvaryum berraklığındaki tertemiz denizi ile Antalya’nın en güzel plajlarından birine sahip. Denizi fazla derin olmayan ve sakinliğiyle göl tadında olan koy, çocuklu ailelerin ve yüzmeyle arası pek de iyi olmayanların da tercihi.

Bugüne kadar kendi niteliklerini koruyarak kalabilen el değmemiş doğası ve huzur veren atmosferiyle, kent sakinlerinin yanı sıra, şehir dışından da birçok kişinin tatilini geçirmek için geldiği Adrasan Koyu’nda, samimi ve sıcak ortamlarıyla ön plana çıkan, çoğu aile işletmesi, butik otel ve pansiyonlar mevcut. Tesislerin büyük bir kısmı denize sıfır. Adrasan Koyu, rüzgârlara karşı korunaklı, doğal bir liman olması sayesinde, balıkçılık yapanların ve mavi yolculuk teknelerinin uğrak noktalarından biri konumunda. Koydaki gezi tekneleri, çevredeki Suluada, Akvaryum, Ceneviz, Sazak gibi koylara, günübirlik tekne turları düzenliyor. Su altını keşfetmek isteyenler için ideal bir konumda olan koyun pırıl pırıl suları, dalış için elverişli imkânlar tanıyor. Dünyaca ünlü Likya Yürüyüş Yolu üzerinde yer alan önemli güzergâhlardan biri olan Adrasan, doğa yürüyüşleri için de uygun bir bölge. Koyun sağındaki kıyısını takip ederek, yaklaşık 45 dakikalık bir yürüyüş sonrasında, Adrasan Deniz Feneri’ne ulaşabilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.