Alanya Teleferik

Alanya Teleferik

Alanya’nın tüm tarihi dokusunu, muhteşem bir manzara eşliğinde seyretme fırsatı sunan Alanya Teleferik, Damlataş İstasyonu’ndan çıkış yaparak, yolcularını Alanya Kalesi’nin Ehmedek Kapısı’na taşıyor.

900 metrelik hatta 8’er kişilik 14 adet standart kabin ile yol alan teleferik, doğaya uyum sağlayan teknolojisiyle, ekolojiye duyarlı bir ulaşım hizmeti sunuyor.

Doğa ve tarihin iç içe geçtiği bir seyahat deneyimi yaşatan Alanya Teleferik, misafirlerini, büyüleyici bir manzara ile baş başa bırakıyor. Yolculuk esnasında, masmavi suları sayesinde dünyaca ünlü Damlataş ve Kleopatra Plajları ile birlikte, ilçe merkezini de panoramik olarak seyretme imkânı bulunuyor. Alanya Kalesi’ni gezmeyi daha da keyifli ve unutulmaz hale getiren teleferikle tepeye varıldığında ise buradaki seyir teraslarından kent merkezi, plajlar ve limanıyla Alanya’nın hayranlık uyandıran görselliği ve eşsiz tarihi zenginlikleri, gözler önüne seriliyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.