Alanya Yat Limanı

Alanya Yat Limanı

Antalya’nın en popüler turistik ilçelerinden Alanya’yı ziyaret edenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelen Alanya Yat Limanı, ilçe merkezindeki Kızılkule ve Alanya Belediye binasının tam arasında bulunuyor. Şehirle iç içe konumundan ötürü daima hareketli ve dinamik olan liman, tur tekneleri için ideal bir barınma bölgesi oluyor. Yat limanı, Alanya’nın renkli gece hayatının bir parçası olan eğlence kulüplerine yakınlığı ile de önemini artırıyor.

Alanya Yat Limanı’nın en dikkat çekici özelliğini, temalı tekneler oluşturuyor. Çoğunlukla Viking ve Korsan temalarına sahip bu tekneler, en ufağından en büyüğüne kadar göz alıcı süslemeleri ile liman gezisini, hafızalarda iz bırakan görsel bir şölene dönüştürüyor. Alanya Yat Limanı boyunca, harika manzara eşliğinde keyifle yürüyüş yapabilir, tur tekneleri ile ilçeye yakın yerleri keşfedebilir, VIP kulüp teknelerinde düzenlenen gece diskolarına katılarak doyasıya eğlenebilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.