Antalya Aquarium

Antalya Aquarium

2012 yılında kapılarını açan ve bugün Antalya’nın en canlı cazibe merkezlerinden biri olarak kabul edilen Antalya Aquarium, Konyaaltı’nda yer alıyor. 30.000 dönümlük bir arazide kurulu, 15.000 metrekare kapalı alanı olan ve 40 tematik akvaryumdan oluşan bir kompleks niteliğindeki merkezde, 3 metrelik genişliği ve 131 metrelik uzunluğu ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu da ziyaretçilerini bekliyor. Akvaryumun toplam su kapasitesi ise 7,5 milyon litreyi geçiyor.

Antalya Aquarium hayal gücünüzü sonuna kadar zorlayacak akvaryum gezisi sırasında, dünya denizleri ve okyanuslarına tematik yolculuklar yapmak mümkün. Atlantik, Pasifik ve Hint Okyanusu ile Kızıldeniz, Antalya ve çevresindeki su yaşamı, dünyanın ünlü nehirlerinden canlılar, bitki akvaryumu, tropik resif gibi özel bölümler, ziyaretçilerini gizemli ve şaşırtıcı bir dünyaya sürüklüyor. Köpekbalıkları, dev mürenler, ahtapotlar, denizatları, palyaço balıkları, canlı mercanlar, denizaltının ürkütücü olduğu kadar renkli ve şaşırtıcı dünyasını gözler önüne seriyor. Akvaryumun içerisindeki gerçek boyutlarda bulunan gemi ve uçak batığı, ortama esrarengiz ve gizemli bir hava katıyor. 

Okul gruplarının düzenli ziyaretleriyle şenlenen Antalya Aquarium, aynı zamanda bünyesinde gerçekleşen sergilerle, resim yarışmaları ve müzik dinletileri ile çocukların sanatsal ve kültürel açıdan gelişimlerine katkıda bulunarak, eğlence ve eğitimi aynı çatı altında buluşturuyor.   Ayrıca komplekste yapabileceğiniz başka birçok aktivite bulunuyor. Snow World & Ice Museum’da, kartopu ve kızak keyfi yapabilir, buzdan heykelleri, igloları gezebilirsiniz. WildPark’ta yapacağınız tropikal yolculukta, dünyanın en zehirli ve vahşi türlerini yakından tanıyabilirsiniz. Oceanride XD Cinema aktiviteleri ile maceralı ve eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Size bambaşka bir alemin kapılarını aralayan bu muhteşem turu sonlandırırken Face2Face Wax Museum’da, birçok ünlüye ait balmumu heykelleriyle, hatıra fotoğrafları çektirmeyi ve size bu unutulmaz deneyimi hatırlatacak hediyelik eşyalar almayı unutmayın.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.