Antalya Hayvanat Bahçesi

Antalya Hayvanat Bahçesi

Büyükşehir Belediyesi tarafından 400 dönümlük bir alanda tahsis edilen Antalya Hayvanat Bahçesi; Döşemealtı ilçesinde yer alan Kepezaltı Piknik Sahası içerisinde bulunuyor. Çalışmalarına 1989 yılında başlanan hayvanat bahçesi, doğal hayatı koruma, topluma hayvan sevgisi aşılama, nesli tükenmekte olan hayvanların türlerini koruma altına alma misyonuyla, çalışmalarını sürdürüyor.

Antalya Hayvanat Bahçesi, kapladığı alanın büyüklüğü itibarıyla, ülkedeki en geniş hayvanat bahçesi olmasa da sahip olduğu arazinin elverişli yapısı ile hayvanlar için sağlanan doğal ve sağlıklı yaşam standartları açısından, Türkiye’deki en başarılı hayvanat bahçelerinden biri olma özelliği taşıyor.

Her yıl yeni üyeler eklenerek tür ve çeşitlilik açısından yelpazesini genişleten Antalya Hayvanat Bahçesinde, deve, ceylan,  geyik, zebra, aslan, yaban koyunu, karaca, cüce keçisi, midilli atı, kurt, domuz, kaplan, puma, boz ayı, kanguru, timsah, yılan, yırtıcı kuşlar ve daha birçok türe ait, toplamda 100 adet hayvan barınağı mevcut. Bitki örtüsü bakımından zengin olan bahçede hayvanlar, ağaçların ve yeşilliklerin altında özgürce dolaşarak, kendilerini doğal ortamlarındaymış gibi hissediyor.

Antalya Hayvanat Bahçesi natürel yapısına uyumlu su kaynakları, gölet ve şelaleler, misafirlerine görsel bir güzellik sunarken, piknik yapılmasına izin verilen yerler ve çocukların sınırsızca eğlendikleri oyun alanları, hayvanat bahçesinde vakit geçirmeyi oldukça keyifli bir deneyim haline getiriyor. Özellikle çocukların yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalan ve dönem dönem okul gezileriyle hareketlenen bahçe, her yıl giderek artan ziyaretçi sayısıyla Antalya’nın simgelerinden biri haline gelirken, konuklarına, doğa ve hayvan sevgisini doyasıya yaşama imkânı sunuyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.