Ayışığı Plajı

Ayışığı Plajı

Kemer ilçesinin en güzel koylarından biri olan Ayışığı Plajı, ilçe merkezine 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Denizden ve karadan ulaşımın mümkün olduğu koya, girişler ücretsiz. Koyun arkasında, çam, palmiye ve okaliptüs ağaçlarıyla dolu Ayışığı Parkı bulunuyor. Parka bitişik olan yemyeşil ağaçlarla örtülü plajın ismini, geceleri ay ışığını en güzel şekilde yansıtan yer olduğu için aldığı söyleniyor.

100 yıllık ağaçların arasında, hilal biçiminde konumlanan Ayışığı Plajı, Akdeniz’de olduğunuzu hissettiren benzersiz bir doğanın tam merkezinde yer alıyor. Yaklaşık 500 metre uzunluğundaki plaj, tertemiz ılık sulara, altın sarısı incecik yumuşak kumlara sahip.

Kemer Halkı’nın yanı sıra yerli ve yabancı turistlerin de akın ettiği Mavi Bayraklı plajda, yeme içme ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz, şezlong ve şemsiye kiralayabileceğiniz birçok özel işletme hizmet veriyor. Yaz mevsiminin coşkusunu doyasıya yaşayacağınız Ayışığı Plajı’nda, farklı konseptte birçok etkinlik düzenleniyor. Dileyenler plajda, deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilir. Dileyenler ise su sporları ile günlerine hareket ve macera katabilir. Tatlı su keyfi yapmak isteyenler için ise plajda, küçük bir Aquapark mevcut. Geceleri farklı bir ambiyansa bürünen koyda, canlı müzikler eşliğinde, yakamozları seyretmek ise unutulmaz bir deneyim. Koyun bir ucundaki tepenin üzerinde, Kemer Folklorik Yörük Parkı Açık Hava Müzesi yer alıyor. Eşsiz Ayışığı Koyu’nda denize doyduktan sonra, doğa ile iç içe olan bu müzeyi gezebilir, parktaki asırlık ağaçların altında mola vererek dinlenebilirsiniz. 

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.