Çıralı Plajı

Çıralı Plajı

Antalya’ya yaklaşık 83 km Kemer’e 28 km mesafede bulunan Çıralı Plajı, 3,5 km’lik eşsiz kumsalı ve çarpıcı doğal güzellikleri ile bölgenin en popüler tatil bölgelerinden birisi.

İki tarafı kayalarla çevrili, boydan boya ince çakıl ve kumdan oluşan plajda, denize yakın kısımlar ince çakıllıyken, geride genişliği 50 -100 metre arasında değişen büyük bir kumluk alan bulunuyor.

Tertemiz berrak suları ile Antalya’nın en güzel denizlerinden birine sahip olan Çıralı, günün her saati keyifli vakit geçirmek için sayısız imkânlar sunuyor. Girişleri ücretsiz olan kumsalın gerisinde, çok sayıda restoran ve kafe mevcut.  Bu işletmelerden şezlong ve şemsiye kiralayabilir, göz alıcı manzara eşliğinde, dinlenme ve yeme içme molası verebilirsiniz. Akşam saatlerinde sessizliğe bürünen plajda, gün batımlarını, dolunaylarını ve yıldızları izlemek ise hafızalarda derin izler bırakıyor.

Doğaya uyumlu yapılaşma, bölgeye ayrı bir güzellik katıyor. Plajın arka taraflarında birçok butik pansiyon, ağaç ev ve bungalovlar yer alıyor. Ağaçların ve mis kokulu çiçeklerin arasında yer alan bu işletmelerde, konforunuzdan ödün vermeden huzurlu ve keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Kamp tutkunları da bu eşsiz atmosferin tadını çıkarmak için bölgeyi sık sık ziyaret ediyor.

Çıralı Plajı’nın bir diğer önemli özelliği nesli tehlike altında olan Caretta Caretta’ların Akdeniz sahillerindeki en önemli yumurtlama bölgelerinden biri olması. Yaz aylarında tellerle koruma altına alınmış pek çok yuva görebileceğiniz plajda, kaplumbağaların yollarını kolay bulmaları için geceleri ışıklandırma yapılmıyor. Ayrıca şezlong ve şemsiyeler, kıyıdan 20 ila 30 metre uzağa yerleştiriliyor. Tarihi dokusu ve doğal zenginliği koruma altına alınan ve 1. derece sit alanı ilan edilen Çıralı’yı ziyaretinizde, plajın güney ucundaki Olympos Antik Kenti’ni ve kuzeybatısındaki Yanartaş’ı keşfetmeyi unutmayın!

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.