Çukurbağ Yarımadası

Çukurbağ Yarımadası

Kaş ilçe merkezine 4 km mesafede bulunan Çukurbağ Yarımadası, ilçenin güneybatı yönünde, Akdeniz’e doğru uzanıyor. Yaklaşık 5 km uzunluğundaki yarımadanın genişliği, İnceboğaz’da 100 metreye kadar daralıyor.

2018 yılında ‘Doğal Sit Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı’ ilan edilen yarımada, gözlerden uzakta, huzurlu ve sessiz bir tatil düşleyenlerin, arınmak ve yenilenmek isteyenlerin adresi.

Çukurbağ Yarımadası lüks yatların mutlaka rotalarında yer verdiği, bakir doğası ve eşsiz güzellikleriyle misafirlerini cezbeden Çukurbağ Yarımadası’nda, hoşça vakit geçirmek için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kaş’ın masmavi, buz gibi sularında serinlemek isteyenler için, yarımadadaki İnceboğaz Plajı, Hidayet Koyu Plajı ve Belediye Halk Plajı mükemmel seçenekler. Dalış için elverişli olan yarımada, doğa yürüyüşleri için de ideal. Çukurbağ’ın girişinde bulunan Antiphellos Antik Tiyatrosu, eşsiz Kaş ve Meis manzarasıyla, günümüze kadar ulaşmış kalıntılardan sadece biri. Bölgede bulunan butik oteller ve pansiyonlar ise, konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Harikulade manzaraya karşı keyifle yemek yemek ve içeceğinizi yudumlamak, Çukurbağ’ın tadını çıkarmanın bir diğer yolu.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.