Delik Deniz ve Kral Koyu

Delik Deniz ve Kral Koyu

Doğal oluşumu ve enteresan görselliği sayesinde, Türkiye’nin en ilgi çekici ve gizemli koylarından biri sayılan Delik Deniz ve Kral Koyu, Alanya’ya yaklaşık 65 km Gazipaşa’ya 25 km uzaklıkta konumlanıyor.

Delik Deniz ve Kral Koyu, Antiochia Ad Cragum Antik Kenti’nin kıyısında bulunan kalıntılar arasında yer alıyor ve koya, antik kentin içerisinden geçilerek gidiliyor. Antik Dönem’de 1. Antiochos isimli bir hükümdarın buradan denize girdiğine inanılması, bölgenin ‘Kral Koyu’ diye adlandırılmasına sebep olmuş. Koyun ortasında yer alan fantastik görünümlü devasa büyüklükteki delik kaya nedeniyle, Delik Deniz olarak da biliniyor.

Koya dik ve oldukça zahmetli bir toprak bir patikadan iniliyor. Bölgenin etrafı ise, Gazipaşa’nın muazzam bir görsel bir seyirlik sunan muz bahçeleri ile çevrili.

Ancak balıkçı teknelerinin sığabileceği kadar genişlikte bir girişi olan Delik Deniz ve Kral Koyu, sanki denizden ayrılmış gibi görünen devasa ve doğal bir havuz görünümünde. Doğanın tarihle iç içe geçtiği koyun çevresinde zaman geçirmek için, yerli ve yabancı turistler, bölgeye akın ediyor. Göz alıcı manzarası ve turkuaz rengi cam gibi suları ile daha ilk anda ziyaretçilerini etkisi altına alan koya girdiğinizde, akvaryum berraklığındaki suyun içerisinde, diplerde yer alan kayaları net bir şekilde görmek mümkün. Akdeniz’in gizli cennetlerinden biri olan koyda, deniz keyfi yapmadan Gazipaşa’dan ayrılmayın!

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.