DinoPark

DinoPark

Ziyaretçilerini yüz elli milyon yıl öncesine davet eden DinoPark, Kemer ilçesine bağlı Göynük’te yer alıyor. Mekân, Antalya şehir merkezine yaklaşık 36 km Kemer’e ise 9 km mesafede bulunuyor.

Akdeniz’in eşsiz tabiatı içerisinde, 30 dönümlük arazi üzerine kurulu park, fıstık ve kızılçam ormanlarıyla kaplı huzur veren yemyeşil bir doğaya sahip.

Misafirlerini tarih öncesi çağlara götüren DinoPark’ta, günümüzden milyonlarca yıl önce nesli tükenmiş dinozorların, gerçeğine uygun birebir boyutlarda üretilen ve adeta canlıymış gibi hareket eden maketleri bulunuyor. Dinozorların doğal seslerini çıkarabilen, bakışları ve nefesleriyle yaşıyor oldukları hissini veren maketler hem çocukları hem yetişkinleri etkilemeyi ve şaşırtmayı başarıyor. Filmlerden ve belgesellerden tanıdığımız bu dev canlıları, dokunma mesafesinde ziyaret etmek, ziyaretçilerine hafızalarında unutulmaz izler bırakan, ürpertici bir deneyim yaşatıyor.

Macera dolu anların sizleri beklediği, çocuklar kadar yetişkinlerin de kendilerine yönelik etkinlikler yapabileceği DinoPark, gezi parkuru, planetaryum, 7D sinema, fosil havuzu, tırmanma duvarı, Dino-Vivor, çarpışan botlar, havuz oyunları, çocuk atölyesi, mini hayvanat bahçesi ve trambolin gibi gün boyunca vakit geçirmekten keyif alacağınız, adrenalin seviyenizi yükseltecek birçok aktivite seçeneğine sahip. Parkın geniş ve ferah alanında, kır düğünü, doğum günü kutlamaları, toplu iş yemeği ve barbekü partisi gibi organizasyonlar da yapılıyor. Hafta sonu zengin bir menü eşliğinde düzenlenen ‘Pazar Brunch’ı ile yeşillikler arasında, doğayla baş başa kalarak enerji toplamak da mümkün.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.