Dolusu Park

Dolusu Park

Heyecan ve eğlencenin en dolusunu vadeden DoluSu Park, Kemer’in Kiriş Beldesi’nde hizmet veriyor. Eşsiz Beydağları manzarası eşliğinde ziyaretçilerini ağırlayan ve onlara doludizgin eğlenceler yaşatan park, denize sıfır konumda.

Türk mimarisinin minyatür sokağı ve halk kahramanı Nasreddin Hoca ile misafirlerini karşılayan DoluSu Park, aksiyon ve macera dolu 32 farklı aktivite sunuyor. Tesiste, 17 yetişkin, 9 çocuk kaydırağı bulunuyor. Türk masal kahramanlarından esinlenerek tasarlanan kaydıraklarda, gün boyu neşe ve coşku konuklarını bekliyor. Keloğlan ve arkadaşlarının prensesi Tepegöz’den kurtarma macerasını anlatan Masal Sokağı da çocukların yoğun ilgisini çekiyor.

Birçok yeniliğe imza atarak eğlence standartlarını yükselten parkta, 3 kaydırağın yan yana yer aldığı, inanılmaz bir hızla ilerleyeceğiniz ‘Kulvar’da, rakiplerinizle yarışabilir ya da 80 metre uzunluğundaki boynuzla, kıvrıla kıvrıla havuza kayabilirsiniz. ‘Mağara’ ile 101 metre uzunluktaki gizemli derinliğe doğru yol alabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek olan Deniz Kızı Akvatoryum’unda, mitolojinin en gizemli kahramanlarından denizkızları ile tanışarak, onların heyecan ve merak uyandıran gösterisini izleyebilirsiniz. Masallardaki Kaf Dağı’nın zirvesinden hareket eden ‘Dev Huni’yi görebilir ‘Kay Uç Kaydırağı’ ile soluksuz anlar yaşayabilirsiniz. Çılgın atmosferiyle konuklarına, bambaşka bir macera deneyimi yaşatan DoluSu Park’ta, bir günü dolu dolu geçirmek için çeşitli alternatifler de mevcut. Ailece yapacağınız köpük partileri ile gününüzü renklendirebilirsiniz. Kiriş’in masmavi sularında yüzmek istiyorsanız, parkın özel plajı olan DoluSu Beach’te, deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.