Falez Plajları

Falez Plajları

Antalya’ya göz alıcı bir görünüm kazandıran ve ziyaretçilerini çarpıcı manzaralarla karşı karşıya bırakan doğa harikası falezlerin, Akdeniz’in tertemiz sularıyla buluştuğu 5 ayrı noktada yer alan Falez Plajları, misafirlerine sınırsız bir deniz keyfi yaşatıyor.

Falez kıyı bandında bulunan, hepsinde Mavi Bayrak dalgalanan Erenkuş Falez Plajı, Erdal İnönü Kent Parkı Plajı, İnciraltı Falez Plajı, Mobil Falez Plajı ve Konserve Koyu Plajı, şehrin merkezini süsleyen, huzurlu, konforlu, samimi ortamlar sunuyor. 

Muratpaşa Belediyesi tarafından işletilen ahşap platformlar üzerine kurulu plajlara girişler ücretsiz. Hepsinde, duş ve tuvalet imkânları mevcut. Mobil Falez Plajı hariç diğer dört plajda, belli bir ücret karşılığında kullanabileceğiniz şezlong ve şemsiyelerle, yeme içme ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz büfeler de mevcut.

Her biri, dünyaca ünlü seyahat dergilerine, sosyal medya hesaplarına konu olan ve şehrin simgelerinden sayılan plajlar, yerli halk kadar, şehre gelen turistler tarafından da sıkça tercih ediliyor. Özellikle dalış tutkunları da kayalıklar arasındaki zengin su altı dünyasını keşfetmek için plajlara akın ediyor. Antalya’nın tam kalbinde yer alan Falez Plajları, kent sakinlerine ve turistlere, şehrin merkezinde denize girme imkânı veriyor. Yalçın kayalıkların arasında, akvaryumu andıran masmavi berrak sularda, görkemli Beydağlarına karşı yüzmek, Akdeniz’in eşsiz güzelliğini yaşamanın ayrıcalıklı bir yolu oluyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.