Geyikbayırı Mağarası

Geyikbayırı Mağarası

Geyikbayırı Mağarası, Antalya’ya 26 km uzaklıktaki, Konyaaltı ilçesine bağlı Geyikbayırı Köyü’nde bulunuyor. Mağaraya, köyün girişinden, yaklaşık beş dakikalık bir yürüyüş ile ulaşılabiliyor. Girişlerin ücretsiz olduğu Geyikbayırı Mağarası’nın, son yıllarda turizme kazandırılması için birtakım çalışmalar yapılıyor.

Toplam uzunluğu 120 metre olan mağaranın, girişe göre en derin noktası 6,5 metre. Yaz aylarında tamamen kuru olan mağara, dönem dönem aktif özellikler sergiliyor. Yağışlı mevsimlerde ise mağaranın tabanını su basabiliyor. Isısı, açık havaya nazaran daha serin. Sonbaharda ise ısı hemen hemen dışarı ile aynı sıcaklıkta oluyor. Mağaranın içerisindeki sarkıt ve dikitler, son derece ilgi çekici bir görünüm sergiliyor.

Geyikbayırı Mağarasının dışında birçok güzelliği daha bulunan Geyikbayırı, aynı zamanda dünya çapında bir kaya tırmanış cenneti. Mağarayı ziyaret ettiğinizde, 1300 tırmanış rotasıyla, Türkiye’nin en büyük kaya tırmanış bölgesi olan, Avrupa ve dünyada en önemli tırmanış merkezleri arasında gösterilen Geyikbayırı’nı keşfe çıkabilirsiniz.

Geyikbayırı Mağarası yemyeşil doğası, temiz havası ve eşsiz manzaralarıyla dikkat çeken Geyikbayırı’nda bulunan ferah ve donanımlı tesislerden faydalanabileceğiniz gibi, kendi çadırınızı kurarak bölgede kamp yapabilir ya da doğa yürüyüşleri, bisiklet, piknik gibi aktivitelerle gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Tarihsel değerler açısından da oldukça zengin olan Geyikbayırı, Likya Yolu’na yakın bir konumda. Likya kenti Trebenna’yı da gezi planlarınıza dâhil edebilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.