Hip-Notics Cable Park

Hip-Notics Cable Park

Manavgat sınırında yer alan Hip-Notics Cable Park, Serik ilçesine 12 km Antalya Havalimanı’na 40 km mesafede bulunuyor. Türkiye’nin ilk Cable-Ski Parkı, 200 dönümlük arazi üzerinde, 90 dönümlük 3 ayrı göletten meydana geliyor.

Hip-Notics Cable Park’taki yaklaşık 170 cm. derinliğindeki 3 gölet, Toroslar’dan doğarak Akdeniz’e dökülen sularla sürekli besleniyor ve bu şekilde suların doğal yollarla devir daim sağlanıyor. Göletlerin her birinde, suyun üstüne çekilen kabloların yardımıyla su kayağı yapılıyor. Her göletteki kablolar, farklı hız seviyelerine sahip ve farklı engeller barındırıyor. 6 direkli L1 Göleti’nde, daha çok su kayağı yapılıyor. Ana gölet olan L2’nin, 540 metrelik bir parkuru ve 5 direği mevcut. L3 Göleti, wake skate yapmak isteyenler ve boardcular için 2 adet kolay başlangıç sisteminden oluşuyor.

Adrenalin tutkunlarının akın ettiği parkta, yılın her ayı Wake-Board yapılıyor. Wake Skate, Mono Ski, Knee-Board, Disk-Ski, Jump-Ski, trambolin, pingpong, basketbol, plaj voleybolu gibi aktivitelerin olduğu komplekste, konaklama imkânı mevcut. Gölün yanı başındaki lüks odalarda veya yaklaşık 1 km mesafedeki bungalovlarda kalarak, parktaki atmosferin tadını daha uzun süreler çıkarabilirsiniz. Sınırlarınızı zorlayarak kendinizi yeniden keşfedeceğiniz Hip-Notics Cable Park’ta, eğlence ve enerji dolu şahane bir gün sizleri bekliyor. Su kayağından ve diğer etkinliklerden arta kalan zamanlarda, gölün ortasındaki dinlenme alanlarında soluklanabilir ve içeceğinizi keyifle yudumlarken diğer sporcuların performanslarını zevkle izleyebilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.