İncekum Plajı

İncekum Plajı

Antalya – Alanya Karayolu’nun 26’ıncı km’sinde, Avsallar Beldesi’nde bulunan İncekum Plajı, kendisine adını veren olağanüstü incelikteki kumlarıyla ünlü.

Deniz ve ormanın birbirine karıştığı, palmiye, kızılçam, okaliptüs, Kıbrıs Akasyası, zakkum, meşe, defne, sandal gibi çok zengin bir bitki örtüsüne sahip, oksijen deposu İncekum Plajı Mesire Alanları, Alanya için özel bir önem taşıyor.

Altın sarısı yumuşacık kumları, geç derinleşen sığ ve tertemiz berrak denizi ile özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği plaj, yaklaşık 1 km uzunluğunda. Plajda, ücretsiz halk plajı ve ücretli şezlong ve şemsiye olarak ayrılan dinlenme alanları bulunuyor. Göz alıcı güzelliyle gerek ilçe sakinleri, gerek bölgeye gelen turistler tarafından büyük ilgi gören plajda hem denizin tadını çıkarabilir hem de yeşillikler arasında piknik yapabilirsiniz. Dileyenler, çadır veya karavan ile konaklama yaparak, dilediklerince bu eşsiz atmosferin keyfini yaşayabilirler.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.