Kalkan Şehir Turu

Kalkan Şehir Turu

Kalkan Şehir Turu Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı tarihi ve doğal güzellikleri bir arada barındıran, eşsiz kumsallara sahip, bakirliğini yitirmemiş tipik bir Akdeniz kasabası.

Eski adı Kalamaki olan belde, Likya medeniyetlerinden izler taşıyan antik kentlere ve dünyaca ünlü kumsallara yakınlığıyla, turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bir destinasyon Kalkan Şehir Turu. 

Ülkemizde, özellikle İngilizlerin yerleşim için tercih ettiği Kalkan, otel ve pansiyonları dışında, son yıllarda öne çıkan villa turizmi ile de dikkat çekiyor.

Dünyanın en büyük kumsallarından olan Patara Plajı’na ev sahipliği yapan Kalkan’ı ziyaretinizde, birçok aktivite yapmanız mümkün. Beldenin tarihsel dokusunu keşfe çıkabilir, gürültü ve karmaşadan uzak sakin sokaklarında, keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz. Kalkan Şehir Turunda kasabanın iskelesinde yer alan balık lokantalarında farklı lezzetler tadabilir, gece mekanlarında, canlı müzik eşliğinde hoş saatler geçirebilirsiniz. Heyecan dolu dakikalar yaşamak isteyenler, Kaş’taki Asas Dağı’nın eteklerinde yer alan, 650 metre yükseklikte pistte yapılan yamaç paraşütü etkinliğine katılarak, Kalkan ve Kaş’ın eşsiz güzelliğini, kuş bakışı izleme şansı bulabilir.

Kalkan Marina’dan hareket ederek, Kaputaş, Patara, Kaş ve Kekova’ya giden günübirlik turlarla, çevredeki koyları keşfetmek, bir diğer alternatif olacaktır. 

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.