Kaputaş Plajı

Kaputaş Plajı

Daha ilk anda görenleri etkileyen, güzelliğiyle Antalya’nın ve Türkiye’nin sayılı plajları arasında yer alan Kaputaş Plajı, Kaş’a, 20 km Kalkan’a, 7 km mesafede bulunuyor. Bir doğa harikası plaj, Kaş ile Kalkan arasındaki sahil yolu üzerinde konumlanıyor. Çevresinde çok sayıda mağara olduğu için halk arasında plaj, Kanyon Ağzı Plajı olarak da biliniyor.

Kendisiyle aynı adı taşıyan ve sarp kayalıklarla çevrili etkileyici bir koydaki plaja giriş ücretsiz. Yol kenarından başlayan 187 basamaktan oluşan merdivenlerle ulaşılan plajın eşsiz güzelliğini görünce, neden bu zahmetli inişe değdiğini anlıyorsunuz.

Dağlardan gelen kaynak suyu karıştığı için Kaputaş Plajı’nın denizi oldukça soğuk. İki yanı korunaklı sahilinde ise hem altın sarısı kumlar hem beyaza yakın çakıl taşları bulunuyor. Mavi bayraklı plaja asıl ününü veren ise kristal berraklığındaki, açık yeşilden laciverte çalan turkuaz rengi suları. Akdeniz’in boğucu sıcaklarında, serinliğiyle ferahlık veren deniz, hemen derinleştiği ve açıklarda akıntılar olduğu için mümkün olduğunca dikkatli yüzülmesi öneriliyor.

Kaş seyahatiniz sırasında mutlaka rotanıza dâhil etmeniz gereken Kaputaş Plajı, sunduğu görsel şölen ile mavi yolculuk teknelerinin de en popüler demir atma yerleri arasında… Kaş’ı ziyaret edenlerin, albümlerine en güzel kareleri eklediği plaja inmeden önce, siz de harikulade manzarayı yukarıdan da doyasıya izlemeyi ve bol bol fotoğraf çektirmeyi unutmayın!

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.