Kapuz Kanyonu

Kapuz Kanyonu

Antalya şehir merkezine 10 km. mesafede bulunan Konyaaltı ilçesi Aşağıkaraman Mahallesi sınırlarında yer alan Kapuz Kanyonu, doğal güzelliği ile görenleri büyülüyor. Bölge sakinlerinin ‘Keşfedilmemiş Cennet’ olarak adlandırdığı kanyon, henüz yeteri kadar tanınmıyor.

Kanyona ulaşım oldukça kolay ancak kanyon girişine kadar araç ile gitmek mümkün değil. Kanyondan akan suyun oluşturduğu derenin kenarına kadar araçlarınızla ilerledikten sonra, ortalama 5 dakikalık keyifli bir yürüyüşle, kanyona varabilirsiniz. Çevresinde herhangi bir tesisin bulunmadığı kanyona gelirken, tüm ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerekiyor.

Yaklaşık 3 km. uzunluğundaki Kapuz kanyonun ağız kısmında bir gölet bulunuyor. Kimi yerlerde bel hizasına gelen kimi yerlerde ise gittikçe derinleşen kanyondaki suyun miktarı, yağış oranına bağlı olarak değişiyor. Kanyonun son 400 metrelik bölümündeki genişleyen kısmı, yüzme, doğa yürüyüşleri ve kano için elverişli alanlar oluşturuyor. Kapuz Kanyonu’nun, iki büyük yamacın arasından akan, serin ve berrak turkuaz renkli suyu, etrafı meyve ağaçlarıyla çevrili yemyeşil doğası, görenleri hemen etkisi altına alıyor. Antalyalıların hafta sonlarında piknik yaparak, su botlarıyla gezip yüzdüğü kanyonun kenarına kurulan iskeleden, eşsiz görselliği izleyebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden ve tempolu yaşamından bir süreliğine de olsa uzaklaşmak isteyenler için farklı bir alternatif sunan kanyon, olağanüstü manzaraları ile huzur ve sessizliğin adresi oluyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.