Kızılağaç Plajı

Kızılağaç Plajı

Manavgat ilçesinin Kızılağaç Mahallesi’nde yer alan Kızılağaç Plajı, Antalya’ya 90 km, ilçe merkezine ise yaklaşık 14 km uzaklıkta bulunuyor.

Manavgat’ın gözde tatil beldelerinden biri olan Kızılağaç Mevkii’nde kendilerine ait plajları olan birçok tatil köyü ve otel sıralanıyor. Girişleri ücretsiz olan Kızılağaç Halk Plajı ise kolay ulaşım imkânı ile yaz aylarında yerli halkın en çok tercih ettiği plajlardan biri oluyor.

Suyu oldukça berrak olan plajın kumsalı, genel olarak kum ve çakıl taşlarıyla karışık. Hemen derinleştiği için çocuklar ve yüzmeyi çok iyi bilmeyenlerin denize girerken dikkatli olması öneriliyor.

Çevresinde yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz restoran ve kafeterya bulunan plajda, ziyaretçilere aynı zamanda duş, tuvalet ve soyunma kabini gibi imkânlar da sunuluyor. Gün batımında eşsiz manzaralara tanık olacağınız Kızılağaç Plajı, engin denizi, huzur veren sakinliği ve doğal güzellikleri ile Akdeniz’in benzersiz atmosferini hissetmenizi sağlıyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.