Land of Legends

Land of Legends

Heyecan, hız, eğlence ve adrenalin dolu saatler geçireceğiniz Land of Legends, Serik ilçesine bağlı Belek’in Kadriye Beldesi’nde yer alıyor. Türkiye’nin Disneyland’ı olan park, misafirlerine ayrıcalıklarla dolu, sihirli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Tematik park, özel şov ve etkinlikler, alışveriş ve konaklama imkânlarıyla, dev bir eğlence kompleksi niteliği taşıyan Land of Legends’da her yaştan ziyaretçi, ‘Hiç Bitmesin’ dedirten unutulmaz anlar ve efsanevi deneyimler yaşayabiliyor.

Masha and the Bear Land of Laughter’da yer alan Joyful Journey ve Bear’s Fun House’da Maşa ile Koca Ayı’nın fantastik dünyasını keşfedebilir, Circus Circus’ta Koca Ayı’nın sirk gösterisi ile kahkahalara boğulabilirsiniz. Zippy Zappy Coaster’da heyecana doyabilir, Happy Carousel’da, keyifli anlar yaşayabilir, Funny Swing’de, dönme dolabın farklı bir versiyonu ile tanışabilirsiniz.

Adventure Land’da, WaterMania, Hyper Coaster, Typhoon Coaster, Family Coaster, Finger Coaster, Tagada, Galeon, Sky Fighter, Power Fall, Up Town Loop, Hurricane, Twister, Family Swing, Air Balloon Race, Flying Carpet, Round the World, Sky Walker, Toddler, 5th Dimension, Rodeo, Street Games gibi aktivite seçenekleri ile ayaklarınızı yerden kesen, heyecan ve adrenalinden soluk soluğa kalarak sınırsız eğlenceyi yaşayacağınız saatler geçirebilirsiniz.

Land of Legends, Aqua Land kısmında bulunan özel havuzlarda yunuslarla birlikte yüzebilir, Float Rider, Mythical Journey, Windstream, Space Rocket, Deep Drive, Magicone, Family Floats, Tower Falls, Sea Voyager, Wave Shock Pool, Wild River, Jakuzi, Kids Play, Aqua Tower, Infinity Pool, Activity Pool gibi parkurlarda, suyun en eğlenceli hallerini keşfedebilirsiniz.

Screet Lagoon’daki Rocking Waters, Tunnel Deep Dive, My Dive, Turbolance, Aqua Play, Lazy Floats, Challenger, Starship, Rafting Rapids, Abyss, Spray Action ısıtmalı havuzlar ve özel ünitelerde hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan bol sürprizli maceraların içine sürüklenebilirsiniz. Land of Legends’da temposu yüksek doludizgin saatler yaşadıktan sonra güne, farklı konseptlerde hizmet veren yeme içme alanlarında, keyifli bir mola verebilirsiniz. Her damak zevkine hitap eden zengin menüleriyle dikkat çeken restoranlarda ve mutlulukla içeceğinizi yudumlayacağınız barlarda, dünyanın dört bir yanından değişik lezzetleri tadabilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.