Lara Plajı

Lara Plajı

Antalya’nın Konyaaltı Plajı ile birlikte en ünlü iki plajından biri olan Lara Plajı, şehir merkezine yaklaşık 15 km mesafede, doğuda bulunuyor. Lara isminin Hitit dilinde ‘Kum’ manasına geldiği, kumsal kelimesinin de dilimize Hititçe’den yerleştiği söyleniyor.

Plaj, doğu batı doğrultusunda 2 km boyunca uzanan göz alıcı sahil şeridi ve çam ağaçlarıyla çevrili doğası ile ziyaretçilerini büyülüyor.

Batısında Karpuzkaldıran Plajı, doğusuna doğru gidildiğinde, Kundu ve Kumköy Sahili’nin yer aldığı plaj, özellikle sabah saatlerinde çarşaf gibi kıpırtısız olan masmavi denizi, ılık suları, sığ derinliği ve altın sarısı incecik kumlarıyla ünlü. Bu yüzden Lara Plajı, çocuklu aileler ve yüzme konusunda kendine güvenemeyenler için de tercih sebebi oluyor. 

Kuzey- güney yönlü sahil genişliği, ortalama 45 metreye varan plajda, kumların yer yer 150 metre kuzeye çekildiği noktalar bulunuyor. Bu kısımlarda iç içe geçerek bütünleşen kumlar ve kızılçam ağaçları, benzersiz görüntüler oluşturuyor. Plajın sahil kısmı, deniz kum ve güneş keyfi yapmak isteyenlerle dolup taşarken, kızılçam ormanlarıyla kaplı alanlarda, piknik yapanlara ya da çadır ve karavanla kamp kuranlara sık sık rastlanıyor.

Lara Plajı’nda, ücretsiz olarak denize girilebilen alanlar olduğu gibi, şemsiye, şezlong, yatak, loca gibi konforlu seçenekler sunan, yeme içme hizmeti alabileceğiniz, gün boyunca türlü aktiviteler ve eğlenceli etkinliklerle, ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmesini sağlayan özel işletmeler ve beach club’lar bulunuyor. Buralarda, akşam saatlerinde de hoşça vakit geçirmek mümkün. Ferah açık alanlara sahip beach club’lar, yaz sezonunda deniz kenarında düğün yapmak isteyen çiftlerin de gözdesi oluyor. Antalyalılar kadar yerli ve yabancı turistlerin de akınına uğrayan Lara Plajı’nda, gün boyunca muhteşem plajın, Akdeniz’in enerji veren güneşinin tadını çıkarabilir, yumuşacık kumlarla kaplı sahil boyunca uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Uçsuz bucaksız deniz manzarasıyla baş başa kalacağınız plajda, eşsiz gün batımlarına şahit olabilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.