Mermerli Plajı

Mermerli Plajı

Kentin tam ortasında denize girme olanağı sağlayan Mermerli Plajı, Antalya’nın ne kadar özel bir şehir olduğunun ve büyük zenginlikler barındırdığının bir ispatı niteliğinde.

Deniz, güneş, tarih ve doğayı eşsiz bir uyum içerisinde buluşturan Mermerli Plajı, Kaleiçi Yat Limanı’nda, limanın iki yanında uzanan yüksek traverten kayalıkların arasında bulunuyor. İsmini bir zamanlar yat limanında bulunan Mermerli Köşk’ten alan plaja, Cumhuriyet Meydanı’ndan Kaleiçi’ne girdiğinizde, tarih kokan sokaklardan aşağıya doğru inerek, yaklaşık 10 dakikada ulaşmanız mümkün.

Büyüleyici manzarası ile Antalya şehir merkezinin en nadide noktalarından biri olan plaj, ziyaretçilerine benzersiz bir Akdeniz deneyimi yaşatıyor.

Mavi Bayraklı Mermerli Plajı, konumu nedeniyle şehre gelen yabancı turistlerin de gözdesi. Limanda, teknelerin yer aldığı kısımdan oldukça korunaklı bir şekilde ayrılan plaj, çok fazla dalgalanmayan cam gibi berrak masmavi bir denize, yer yer taşlık hafif çakıllı bir kumsala sahip. Arkanıza sur duvarlarını alarak, uçsuz bucaksız Antalya Körfezi ve şehir manzarasına karşı yüzmenin eşsiz bir keyif verdiği plajda, gün batımını izleyebilir, kayalıkların arasında harika fotoğraf kareleri çekebilirsiniz.   Yüzlerce yıllık tarihi dokuyla harmanlanan Akdeniz’in ayrıcalıklarla dolu dünyasını ve Beydağları’nın ihtişamlı görüntüsünü ayaklarınızın altında hissedeceğiniz Mermerli Plajı’nda, içinizi ısıtan güneşin ve pırıl pırıl suların arasında, huzur dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.