PARKFUNtastic

PARKFUNtastic

Türkiye’nin en iyilerine bünyesinde yer veren PARKFUNtastic, Kepez ilçesinde yer alıyor. 250.000 m2‘lik bir alana sahip olan park, eğlence, macera ve lezzeti bir arada sunuyor.

Her yaş ve zevke hitap eden aktivite seçeneklerine sahip olan PARKFUNtastic, doğaya uyumlu, ferah ve geniş alanında, birçok sportif faaliyetlerin gerçekleştirilmesine imkân tanıyarak, ziyaretçilerine bir günü dolu dolu yaşama fırsatı veriyor. Park, birbirinden farklı parkurları ve özel etkinlikleri sayesinde, heyecan ve macera tutkunlarına, temposu yüksek, adrenalin dolu saatler vadediyor.

PARKFUNtastic, doğa ile iç içe olarak sınırsız heyecanı hissedeceğiniz ATV safari, 900 metre uzunluğundaki yol üzerinde saatte 50 km kadar hıza ulaşarak nefesinizi kesen dağ kızağı, iniş sırasında muhteşem Antalya manzarasını görebileceğiniz zipline, doyumsuz bir eğlence yaşatan lunapark, önünüzdeki engelleri aşmaya çalışırken sınırlarınızı zorlayacağınız survivor, suyun üstünde ıslanmadan kalırken sizi şaşırtan waterball, 350 metrelik virajlı pistiyle soluk soluğa anlar yaşayacağınız Go-kart, 4- 12 yaş arası çocukların sıkılmadan vakit geçireceği kepçe park, ailece güven içerisinde eğlenebileceğiniz pool boat, Türkiye’de sınırlı sayıda bulunan ‘Dev Sky‘dan kaymanın tadını çocuğunuzla yaşayabileceğiniz, birbirinden farklı trambolin ve şişme oyun gruplarının bulunduğu tematik park, çeşitli akülü arabalara ve bisiklete binebileceğiniz bisiklet park, at binmenin keyfini yaşayacağınız at maneji gibi aktiviteler ile farklı deneyimler edinmenizi ve hafızalarda iz bırakan anlar yaşamanızı sağlıyor. Misafirlerinin mutlu ve huzurlu vakit geçirmesini amaçlayan PARKFUNtastic, her türlü damak zevkine uygun zengin menüsünde, Asya ve Avrupa Mutfakları’ndan özel lezzetleri tadabileceğiniz nezih restoranıyla hizmet veriyor. Parkta, temposu yüksek ve hareketli saatler geçirdikten sonra, konforlu yeme içme alanlarında dinlenerek enerji depolayabilirsiniz. PARKFUNtastic’te ayrıca, doğum günü, parti, nişan gibi özel etkinlikler ve kutlamalar da yapılabiliyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.