Patara Plajı

Patara Plajı

Kaş ilçesine 43 km uzaklıkta yer alan Patara Plajı, muhteşem doğası, dünyanın en eski meclis binasını barındıran binlerce yıllık tarihi, çölleri aratmayan altın rengi kumları ve uçsuz bucaksız denizi ile dünyanın en güzel plajları arasında gösteriliyor.

18 km’lik sahil uzunluğu ve 1500 metreye ulaşan genişliği ile dünyanın en uzun plajlarından biri olma özelliğini taşıyor. İncecik ve yumuşacık kumlardan oluşan plaj, Caretta Caretta’ların da yumurtlama alanı olduğu için sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri dışında kullanıma kapatılarak, sessizliğe ve karanlığa bürünüyor.

Doğal koruma ve sit alanı olan plaj, geçmişten günümüze kadar tüm niteliklerini koruyarak gelebilmiş. Patara’nın alabildiğine genişlikte ve uzunluktaki kumsalında doğanın gücünü, özgürlüğü ve sonsuzluk duygusunu derinden hissetmek ziyaretçilerine farklı hazlar yaşatıyor.

Rüzgârlara açık konumu nedeniyle, denizinde dalgaların eksik olmadığı plaj, rüzgâr sörfçülerinin de en sevdiği noktalardan biri.

Patara Plajı’nda, sıra dışı görüntülere rastlamak mümkün. Eski Türk Filmleri’ndeki birçok çöl sahnesinin seti olan plajda, rüzgârın biriktirdiği kum tepeleri, sizi bambaşka bir atmosfere sürüklüyor. Kumsalın orta kısımlarında yoğunlaşan kum tepeleri benzersiz bir cazibe katıyor. Özellikle kartpostalları aratmayacak güzellikteki gün batımında, kum tepelerinin üzerinde başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız enfes bir manzaraya tanık olabilirsiniz. Plajda, atla gezebileceğiniz hem kum tepelerini hem Antik Kentini görebileceğiniz yaklaşık 2,5 saat süren turlar düzenleniyor. Belki de fotoğraf albümünüzün en harika karelerini bu turda yakalayabilirsiniz. Patara Plajı’na en yakın yerleşim yeri olan Gelemiş Köyü, plaja yakın konaklamak ve kamp yapmak isteyenler için çeşitli alternatifler sunuyor. Plaja ulaşmak önce Gelemiş Köyü’nden daha sonra da Patara Antik Kenti’nden geçiliyor. Yaz aylarında Kaş Otogarı’ndan 20 dakikada bir kalkan minibüsleri de kullanabilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.