Sahil Antalya Yaşam Parkı

Sahil Antalya Yaşam Parkı

Sahil Antalya Yaşam Parkı, Konyaaltı Caddesi Müze Kavşağı Varyant bölgesinden Boğaçayı’na kadar uzanan 1.000.000 metrekare alanı ve 7 km’lik enfes güzellikteki sahil şeridi ile sahil yaşamının en çarpıcı örneklerinden birini oluşturuyor.

350.000 m2’lik yeşil alana sahip olan ve çevreci bir anlayışla tasarlanan park, ‘Antalya’nın İncisi’ olarak tabir edilen, dünyanın en güzel sahillerinden birine sahip Konyaaltı’nın sahil şeridi boyunca sıralanan yürüyüş ve bisiklet yolları, basketbol sahaları, tenis kortları, açık alan spor aletleri, kaykay – paten parkı, çocuk oyun alanları, amfi tiyatro, oturma alanları, restoran ve kafeleri ile kentin en önemli aktivite ve sosyalleşme alanlarından.

Yeşil ve maviyi buluşturan muhteşem atmosferiyle ziyaretçilerini doğayla bütünleştiren, denizle sınırsızca iç içe olma fırsatı verirken, etkileyici manzaralarla baş başa bırakan park, gün boyunca canlılığı ve hareketliliği ile dikkat çekiyor.

Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda, 50’nin üzerinde yiyecek, içecek ve alışveriş işletmesi yer alırken, 30’dan fazla temiz ve nezih plaj bulunuyor. Parkta, yılın her dönemi düzenlenen eğlenceler, konserler, gösterimler, sanatsal ve sportif faaliyetlerle, her yaştan insan bir araya gelerek, keyifle zaman geçiriyor. Sahil Antalya Yaşam Parkı, sunduğu imkânlarla kent sakinlerinin yanı sıra yerli ve yabancı turistlerin de ilgi odağı olurken, dört mevsim boyunca şehrin içinde şehirden uzakta bir kaçış noktası olarak, Antalya’nın ayrıcalıklarla dolu eşsiz bir kent olduğunu gözler önüne seriyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.