Sandland – Antalya Kum Heykel Müzesi

Sandland – Antalya Kum Heykel Müzesi

Sandland (Antalya Kum Heykel Müzesi), 2006 yılından bu yana Antalya’nın dünyaca ünlü Lara sahilinde, 10 bin metrekarelik bir alanda ziyaretçilerini ağırlıyor.

Fantastik bir atmosfere sahip müze, dev boyutlardaki kum heykelleri, kullanılan kum miktarı, alan genişliği, katılan sanatçı sayısı ile dünyanın en prestijli büyük kum heykel etkinlikleri arasında yer alıyor.

Sandland – Antalya Kum Heykel Müzesi her yıl mitolojiden masal kahramanlarına, deniz efsanelerinden dünya harikalarına kadar uzanan farklı bir tema ile yaklaşık 10 bin ton nehir kumu kullanılarak oluşturulan metrelerce genişliğe ve yüksekliğe sahip sıra dışı heykeller, işçilikleri ve tasarımları ile görenleri hayrete düşürüyor. Çalışmalarını tek başına veya 2-3 kişilik gruplar halinde yürüten kum heykeltıraşları, yeteneklerini, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini, bu muhteşem eserlerle ortaya koyuyor.

Her yaş grubuna özel etkinliklerin düzenlendiği Sandland – Antalya Kum Heykel Müzesi, çocuklar, kendileri için tasarlanan Sihirli Kum Kale’de, kinetik kumlar kullanılan atölyeye katılarak, becerilerini sergilerken aynı zamanda yaratıcılıklarını geliştirebiliyor. Dileyenler, alandaki ATV Safari ve su sporları imkanlarından faydalanabiliyor. Müze turunu sonlandırdıktan sonra, bu inanılmaz boyutlardaki yaratıcılığın sırlarını merak edenler, alanda bulunan kafeteryada keyifli bir mola vererek, LED ekranda heykellerin yapım aşamalarını gösteren belgeselleri izleyebiliyor. Dünyanın ilk ve tek yılın her günü açık müzesini, özel LED aydınlatma sistemi sayesinde hava kararınca da gezmek mümkün. Geceleri, fonda hafif bir müzik eşliğinde, özel ışıklandırmalarla çok farklı bir görünüme bürünen heykelleri izlemek, ziyaretçilerde bambaşka hisler ve hazlar uyandırıyor. Kumun büyüsüyle sanat ve eğlenceyi harmanlayan Sandland, ömür boyu hafızanızdan silinmeyecek heykelleriyle, ziyaretçilerine eşsiz bir görsel deneyim yaşatıyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.