Suluada

Suluada

Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Suluada, Adrasan sahili ile Gelidonya Feneri’nin üzerinde bulunduğu Taşlıkburnu arasında, karadan 2 km açıkta konumlanıyor. Antik Çağ’da, Krambusa adını taşıyan ada, tur teknelerinin mutlaka uğradıkları güzergâhlardan biri.

Suluada adını, adada bulunan ve böbrek hastalıklarına iyi geldiğine inanılan tatlı su kaynağından alan bu saklı güzellik, bembeyaz kumsalı, turkuaz renkli suyu ve egzotik görünümü ile ‘Antalya’nın Maldivler’i olarak adlandırılıyor. Adanın, kaya yapısında kalsiyum karbonat bulunan kumlarının içerisinde yaşamını sürdüren mikroorganizmalar nedeniyle, beyaz renkli kumlara sahip olduğu söyleniyor.

Üzerinde herhangi bir yerleşim olmayan adanın çevresinde, Akdeniz ekosistemindeki tüm balık çeşitlerinin yaşadığı biliniyor. Etrafında çok sayıda sualtı mağarası bulunan ada, foklara, yunuslara, orfozlara ve su kuşlarına da ev sahipliği yapıyor.

2 adet kumsalı bulunan ada, sizi renkleriyle farklı ve sıra dışı bir dünyaya sürükleyerek, sanki tropikal bir cennetteymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor. Suluada her yıl, kelimelerin anlatmaya yetersiz kaldığı bu görsel şölene tanık olmak isteyen binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.   Sadece deniz yolu ile ulaşım sağlanan Suluada’ya, Olympos ve Adrasan’dan kalkan tekne turları, özel yat gezileri ve balıkçı tekneleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Suluada’yı ziyaretinizde, adanın uç noktasında yer alan romantik atmosferiyle çiftlerin gözdesi olan Aşıklar Mağarası’nda yüzmeyi ve Türkiye’nin başka bir yerinde rastlayamayacağınız bu enfes güzelliği ölümsüzleştirmek için, bol bol fotoğraf çektirmeyi unutmayın!

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.