Tekirova Plajı

Tekirova Plajı

Antalya’ya 59 km, Kemer’e 20 km mesafede bulunan Tekirova Plajı, Toroslar’ın uzantısı olan Beydağları’nın eteklerinde kurulu.

Muhteşem doğasıyla dikkat çeken, küçük ve şirin bir tatil beldesi olan Tekirova’da, doğa ile iç içe, lüks ve konforlu konaklama anlayışının ön plana çıktığı, birçok tatil köyü ve otel hizmet veriyor. 

Üç tarafı dağlarla çevrili Tekirova, yaklaşık 4 km uzunluğundaki kumsalı, yemyeşil ormanları ve kristal berraklığındaki denizi ile unutulmaz bir tatil deneyimi için tüm olanaklara sahip. Tekirova Plajı kızılçam ormanlarının ağırlıkta olması ve neredeyse kıyılara kadar inmesi nedeniyle, 2016 yılında ‘Tekirova Tabiat Parkı’ olarak ilan edilen bölgenin özel konumu sayesinde, havası da birçok yere göre daha ferah.

Mavi Bayraklı Tekirova Plajı, denize sıfır otellerin kendi plajları bulunmakla birlikte sahil kesiminde, halk plajı da mevcut. Derinliği kademe kademe artan çakıllı plajda, masmavi suların ve mis gibi havanın tadını çıkarabilirsiniz. Tatilciler için birçok keyifli aktivite seçenekleri sunan sahil kesiminde, özellikle su sporları imkânlarını değerlendirerek, tatilinize heyecan ve renk katabilirsiniz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.