Tersane Koyu

Tersane Koyu

Demre ilçesindeki Tersane Koyu, her köşesi tarih kokan Kekova Bölgesi’nin batı tarafında bulunuyor. Kaş, Demre ve Üçağız’dan kalkan gezi ve tur teknelerinin demirleme alanı olan koyun, kıyısında ve denizin içerisinde bulunan tarihi eserler, mitolojik bir dünyanın ortasında, eşsiz bir yüzme keyfi yapmanızı sağlıyor.

Likyalılar Dönemi’nde, Batık Şehir’in gemi yapımı bölümünün yer aldığı Tersane Koyu’nda, Helenistik Dönem’de yapılmış kulenin, kiliselerin, şapellerin ve liman yapılarının kalıntılarını fark etmek mümkün. Koydan tekne ile devam ettiğinizde, karaya paralel şekilde konumlanmış, Antik Çağ ve Roma ile Bizans Dönemi’nden kalma eserlerin kalıntılarına rastlanıyor.

Tersane Koyu turkuaz renkli tertemiz ve berrak sularıyla dikkat çeken koyda, dalış yaparak su altının zenginliklerini ve rengârenk deniz yaşamını keşfedebilirsiniz.

Geçmişle günümüzü buluşturan bu küçük ve sevimli koy, tarihi ve doğal güzelliklerin iç içe geçtiği ender yerlerden biri. Muhteşem görsellikte panoramalar sunan Tersane Koyu’nu, Antalya ziyaretinizde mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.