Waterhill Park

Waterhill Park

Waterhill Park “Konyaaltı Sahili’ne çok yakın bir mesafede bulunan Antalya Aqualand & Dolphinland, merkezi ve kolay ulaşılabilir konumuyla dikkat çekiyor. 1994 yılından bu yana hizmet veren park, Antalya’nın ilk su parkı olma özelliğini taşıyor.

Hayatın her anından keyif alanların adresi olan Antalya Aqualand & Dolphinland’de, 3 havuz ve 15 adet kaydırak bulunuyor. Misafirlerine temposu yüksek, heyecan ve adrenalin dolu saatler yaşatan parkta, suyun verdiği enerjiyle çocuklar hiç sıkılmadan vakit geçirip özgürlüğün tadını çıkarırken, büyükler de tıpkı çocuklar gibi gönüllerince eğlenebiliyor.

Waterhill Park doğaya uyumlu bir peyzaj düzenlemesi bulunan su parkında yer alan süs bitkileri ve botanik ağaçlar, ortama ferah bir hava katarken, parka gelen ziyaretçilerin yeşil ve maviyle iç içe huzurlu bir atmosferde buluşmasını sağlıyor.

Deneyimli bir kadro ile hizmet veren parkta, kaydıraklar dışında farklı aktivite seçenekleri de mevcut. Parkın içerisinde yer alan Dolphinland bölümünde, yunusların muhteşem şovlarını izleyerek, bu sevimli canlıların dudak uçuklatan olağanüstü akrobatik hareketleri sayesinde, keyifli saatler geçirebilirsiniz. Dileyenler, profesyonel eğitmenler eşliğinde yunuslarla bir arada yüzerek, fotoğraf çektirebiliyor ve hayatları boyunca unutamayacakları eşsiz bir deneyim yaşayabiliyor.

Antalya Aqualand & Dolphinland, yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarında farklı bir alternatif arayanlar, sevdikleriyle ve ailesiyle neşe dolu, hareketli saatler geçirmek isteyenler için mükemmel bir seçenek oluyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.