Ekibimiz

Dt. Ayşe ÖZGÜL

Merhaba ben Ayşe Orhan Özgül, İstanbul doğumlu bir diş hekimiyim. Diş hekimliği eğitimimi başarıyla tamamladıktan sonra birçok farklı klinikte ve hastanede görev aldım. Estetik diş hekimliği alanında uzmanlık yaptım ve hastalarıma sağlık, sanat ve fonksiyon odaklı bir hizmet sunuyorum. Gülüş tasarımı ve estetik yaklaşımlar eğitimleri aldım, implant tedavisi konusunda uzmanlaştım ve sürekli kendini geliştirmeye önem veriyorum. Diş hekimliği mesleğini hem hekimliği hem de sanatı birleştiren bir disiplin olarak görüyorum. Amacım her hastaya özgün ve estetik açıdan tatmin edici dişler sunmak.

Dt. Eda UÇAR

Estetik diş hekimliği benim için sadece diş sorunlarına değinmenin ötesinde; hastalarımın yaşam kalitesini arttırmak ve güvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı olmak anlamına geliyor. Her hastanın kendine özgü bir hikayesi ve beklentileri vardır. Bu nedenle her tedaviye bir sanat eseri gibi yaklaşıyor, hastalarımla kişisel bir bağ kurarak onların doğal güzelliğini ortaya çıkarıyorum.

Dt. Mete AKSOY

Merhaba! İstanbul’da doğdum ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden biri olan İzmir Ege Üniversitesi’nden mezun oldum. Birçok hastane ve klinikle işbirliği yaparak çalıştım. Ayrıca Türk Diş Hekimleri Birliği’nde aktif görevler üstlenerek meslek örgütü çalışmalarına katkı sağladım. Uzmanlık alanım cerrahi operasyonlardır. Tecrübelerimle size en kaliteli tedaviyi sunmak için ekibimle buradayız. 

Gülşah KESKİN

Baş Asistan

Nehir Yılmaz

Asistan

Ecem İrem COŞKUN

Asistan

Leman POLAT

Asistan

Serdar GÖK

Klinik Koordinatörü

Serkan CAN

Hasta İlişkileri Koordinatörü

Ayşe BAYRAMOĞLU

Halkla İlişkiler Uzmanı

Ahmet DAĞISTAN

Halkla İlişkiler Uzmanı

Oğuzhan GERÇEK

Hasta Koçu

Ali ÇALLI

Dijital Pazarlama Uzmanı

Furkan FİDAN

Sosyal Medya Uzmanı

Sıla GÖK

Halkla İlişkiler Uzmanı

Selma ÖZEL

Muhasebe Sorumlusu​

İrem KOÇAR

Muhasebe Sorumlusu​

Yonca ŞİMŞEK

Yardımcı Personel

Ayşegül ŞİMŞEK

Yardımcı Personel

Erol KIZILCIKOĞLU

Transfer Görevlisi

Hakan DURMAZ

Transfer Görevlisi