Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Özel Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği A.Ş. (“Antalya Smile Designs”), internet sitesini ziyaret eden sizlerin paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğini sağlamayı ilke olarak kabul etmiştir. Bu nedenle işbu “Gizlilik Politikası” sizlerin hangi bilgilerinin, hangi yollarla ve hukuka uygun hangi amaç çerçevesinde Antalya Smile Designs tarafından işlendiğini, bu bilgilerin hukuka uygun olarak ve vermiş olduğunuz izin kapsamında hangi üçüncü kişiler ile paylaşıldığını ve Antalya Smile Designs tarafından ne şekilde korunduğunu açıklayarak sizi bilgilendirmek amacı ile oluşturulmuştur. Antalya Smile Designs tarafından sizlere her türlü kanaldan sunulan tüm hizmetler kısaca “Hizmet” olarak anılacaktır.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZIN KAPSAMI

Sunulan hizmetin bir parçası olarak Antalya Smile Designs, hizmet alan sizlere ilişkin bilgileri işbu Gizlilik Politikası kapsamında elde edebilir ve aktarabilir. Bu tür bilgi aktarımları, üçüncü kişiler tarafından belirlenen şartlara ve üçüncü kişiler ile mevcut sözleşmelere ve yürürlükteki mevcut yasal mevzuata uygun olarak yapılır. Bu Gizlilik Politikası, bilgi aktarımı yapılan üçüncü kişilerin gizlilik uygulamalarını yansıtmamaktadır ve onların gizlilik politikalarından veya uygulamalarından Antalya Smile Designs sorumlu değildir. İşbu Gizlilik Politikası Antalya Smile Designs’ın kendi kontrolü dışındaki uygulamalar, üçüncü taraflara ait internet siteleri ve platformlar tarafından toplanılan bilgiler, üçüncü taraflarca Antalya Smile Designs internet sitesindeki bağlantılar üzerinden toplanan bilgiler veya Antalya Smile Designs’ın sponsor olduğu ve/veya katıldığı üçüncü taraf internet siteleri üzerindeki başlıklar, kampanyalar ve diğer reklam veya tanıtımları kapsamamaktadır. Üçüncü tarafların kendi internet siteleri yoluyla topladığı, sakladığı ve kullandığı kişisel verilere yönelik yapılan işlemlerden Antalya Smile Designs sorumlu değildir.

TOPLANAN VERİLER

Antalya Smile Designs tarafından, verilen Hizmetler kapsamında birtakım kişisel verileriniz işlenmektedir. Bu kişisel veriler şunları içerebilir: adı ve soyadı, T.C. Kimlik Numarası, uyruk bilgisi, anne adı, baba adı, doğum yeri, doğum tarihi, cinsiyet, vergi numarası, SGK numarası, imza bilgisi, fotoğraf, taşıt plakası, telefon numarası, adres, e-posta adresi, faks numarası, IP adresi, sosyal medya hesapları, konum bilgileri, ürün veya hizmet satın almanızla ilgili bilgiler, ödeme bilgileri, sitemizde görüntülediğiniz sayfalar; sitemizi mobil cihazınız ile ziyaret etmeniz halinde mobil cihazınızı tanıtan veriler ve tarafımıza vermeyi açıkça ve yazılı olarak tercih ettiğiniz ve onayladığınız veya üçüncü kişilerden bu açık onayınız ile elde edebileceğimiz diğer her tür bilgiye tarafımızdan erişilebilir ve bu bilgiler işlenebilir.

ÇEREZ KULLANIMI

Antalya Smile Designs, yukarıda anılan kişisel verilerden bazılarını teknik bir iletişim dosyasını (“Çerez”) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir internet sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet’in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, internet sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin internet sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel veri almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

BİLGİ GÜNCELLEME VE DEĞİŞİKLİK

Antalya Smile Designs, gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için işbu Gizlilik Politikasının içeriğini dilediği zaman değiştirebilir. Değişen Gizlilik Politikası Antalya Smile Designs internet sitesinde ilan edilecektir. Gizlilik Politikasının güncel haline www.antalyasmilesesigns.com adresinden sürekli olarak ulaşmanız mümkündür. İşbu Gizlilik Politikasının değiştirilmesinden sonra Antalya Smile Designs’ın hizmet ve/veya uygulamalarını kullanmaya devam etmeniz halinde yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır. Antalya Smile Designs’ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri internet sitesinde yayımlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Web sitemizden (www.antalyasmiledesigns.com) başvurarak iletişim bilgilerinizin ve tercihlerinizin doğru, tam ve güncel tutulmasını sağlayabilirsiniz. Sakladığımız kişisel bilgi ve verilerden, varsa yanlış olduğunu düşündüğünüz bir veriyi/bilgiyi düzeltmemizi ya da yasa gereği veya meşru ticari amaçlar ile saklanmasının gerekmediğini düşündüğünüz verinin/bilginin silinmesini talep edebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Adres: Meydankavağı Mahallesi, Perge Bulvarı, Atmaca İş Merkezi, No. 56D, 07300, Muratpaşa, Antalya, Türkiye.

Telefon: +90 242 503 1234

Telefon: +90 549 950 1010

Telefon: +44 7700 152008

E-posta: info@antalyasmiledesigns.com

Son Güncelleme Tarihi: 09.05.2023