Kleopatra Koyu

Kleopatra Koyu

Kemer’in en ünlü koylarından birisi olan Kleopatra Koyu, Antalya’ya 60 km mesafede, Kemer ilçesine bağlı Tekirova’da yer alıyor.

Yeşil ve mavinin birleştiği doğasıyla hem ormanın hem denizin tadını çıkarmak isteyenleri buluşturan koy, her yıl yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor.

Kleopatra Koyu, güzelliğini Akdeniz’in ışıl ışıl sularından aldığı rivayet edilen Kleopatra’nın, büyük aşkı Sezar ile tanıştığı yer olarak biliniyor. Koyun batıdaki uç kısmında, Kleopatra olduğuna inanılan bir siluet bulunuyor.

Günübirlik olarak veya kamp yapmak amacıyla tercih edilen koyda, herhangi bir tesis bulunmuyor. Turkuaz rengi berrak bir denize ve altın renginde sapsarı kumlara sahip olan koy, sığ olması sayesinde, ailelerin de rahatlıkla tercih edebileceği huzurlu bir alan olarak öne çıkıyor. Kleopatra Koyu, Kemer ziyaretiniz sırasında, kalabalıklardan kaçarak sessizliğin ve dinginliğin güzelliğini yaşamak ve doğanın kucağında keyifli saatler geçirmek için mükemmel bir seçenek oluyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.