Manavgat Şelalesi

Manavgat Şelalesi

Türkiye’nin en güzel şelalelerinden biri olan Manavgat Şelalesi, adını bulunduğu ilçeden alıyor. Şelale, ilçe merkezine 4 km, Antalya merkeze ise 72 km uzaklıkta bulunuyor.

Sularını yaklaşık 5 metre gibi az bir yükseklikten dökse de aktığı alanın genişliği, şelaleye sıra dışı bir görsellik katıyor. Benzersiz bir doğa içerisinde yer alan ve çınar, kavak, söğüt, karacaağaç, dut gibi çeşit çeşit ağaçların arasından akan Manavgat Şelalesi, ziyaretçilerine görülmeye değer eşsiz bir manzara sunuyor.

Her yıl sayısız misafir ağırlayan şelalenin çevresi, kanallar, setler ve seyir teraslarıyla düzenlenerek güzel bir mesire yeri haline getirilmiş. Etrafında restoranlar, kafeler, çay bahçeleri ve hediyelik eşya dükkânları yer alıyor. Tüm bu avantajları, şelaleyi gezmeyi çok daha konforlu hale getiriyor. 

Şelaleyi oluşturan Manavgat Nehri, büyük yeraltı sularıyla besleniyor. İçinde birçok balık türünün yaşadığı nehir, 93 km uzunluğu ve yüksek debisi ile adrenalin tutkunları için zorluk derecesi yüksek bir parkur sunuyor. Amatör gruplar için tehlikeli kabul edilen parkurda rafting, Şahap Köprüsü ile Sevinç Köyü arasındaki 19 km’lik yer yer iki tarafı dik ve aşılması güç kanyonların içerisinde yapılıyor. Zaman zaman suyun akışı yavaşladığından, geçişler arasında çevrenin eşsiz güzelliğini izlemek mümkün.  Nehrin belirli etaplarında, kano da yapabilirsiniz.

Muhteşem güzelliklere sahip Manavgat Şelalesi, şehrin gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak isteyenler için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.