Kepez Kent Ormanı

Kepez Kent Ormanı

Elverişli konumuyla Antalya’nın neredeyse tamamını, masmavi deniz, görkemli Beydağları ve muhteşem bir şehir manzarası eşliğinde gözler önüne seren Kepez Kent Ormanı, ziyaretçilerine aynı anda birçok aktiviteyi gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

Olağanüstü manzarası ve yemyeşil tabiatı ile Antalyalılar kadar yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çeken orman, her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Kepez Kent Ormanı sınırları içerisinde yer alan şelale ve hemen yanındaki şehir dışına çıkan ziyaretçileri selamlayan Türkiye’nin en büyük ikinci Atatürk maskı, sadece Kepez ilçesinin değil Antalya’nın da en önemli sembollerinden biri olarak, parkta en çok ilgi çeken noktalar arasında bulunuyor.

Kepez Kent Ormanı içerisinde, her yaştan misafirin eğlenceli vakit geçirebileceği etkinlikler yapılabiliyor. Çok geniş bir alana yayılan orman içerisinde, Antalya’yı kuşbakışı izleme imkânı veren seyir terasları, piknik yapılabilen mesire alanları, konforlu dinlenme alanları, spor alanları, çocuklar için oyun alanları, bisiklet ve gezinti yolları, adrenalini yüksek saatler yaşayabileceğiniz macera ormanı, çeşitli kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapıldığı konser, sergi ve tiyatro alanları gibi bölümler yer alıyor. Ormanda, ziyaretçilerin güne güzel bir mola vererek yeme içme ihtiyaçlarını giderilebilecekleri kır lokantaları ve kır kahveleri de bulunuyor. Rutin şehir hayatından sıkılarak yenilenmek ve enerji depolamak isteyenler için harikulade bir cazibe merkezi olan Kepez Kent Ormanı, şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzaklaşarak doğa ile baş başa kalabileceğiniz, tertemiz bir hava eşliğinde yeşillikler arasında, huzurlu ve keyifli saatler geçirebileceğiniz mükemmel bir adres oluyor.

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.