Kepez Macera Ormanı

Kepez Macera Ormanı

Kepez Kent Ormanı içerisinde yer alan Kepez Macera Ormanı, limitlerinizi zorlayan, adrenalini yüksek, bir o kadar da heyecan ve neşe dolu aktiviteleriyle, ziyaretçilerine eğlenceli anlar vadediyor.

70.000 metrekarelik bir alanda hizmet veren macera ormanında, başta çocuklar için olmak üzere, her yaş kategorisine hitap edecek çeşitli etkinlikler bulunuyor. Parkın minik ziyaretçileri, büyük keyif alacakları aktivitelere katılarak, bir yandan eğleniyor bir yandan macera ve aksiyon dolu bir gün geçiriyor.

Sıra dışı atmosferiyle kente farklı bir soluk ve özgün bir eğlence anlayışı getiren Kepez Macera Ormanı’nda, paintball, binicilik, survivor, zipline, dağ kızağı, yüksek ip parkuru, labirent, tırmanma duvarı gibi enerjinizi yükseltecek faaliyetlerin yanı sıra, doğum günü kutlamaları, baby shower, grup yemekleri gibi özel etkinlikler de yapılıyor. Gün boyu süren aile animasyonları, arkadaşlarınızla katılacağınız takım aktiviteleri ile bir günü dolu dolu yaşamanızı sağlayan macera ormanı, 300 kişiyi ağırlayan ferah restoranında, Türk ve dünya mutfağına ait en özel lezzetleri tatmanızı sağlıyor. Ailenizle veya sevdiklerinizle, gündelik hayatın rutinlerinden uzaklaşarak, ilginç ve yeni şeyler deneyimlemenize fırsat veren Kepez Macera Ormanı, doğayla özgürce baş başa kalırken, bir yandan da eğlence, heyecan ve keyfi bir arada yaşamanız için renkli atmosferiyle sizi bekliyor. 

Antalya Smile Designs

Antalya Smile Designs Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; her yaştan hastaya uygun tedavi olanaklarını, Antalya’nın en özel konumlarından birinde, en yeni teknolojiye sahip donanımı kullanarak sizlere sunuyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman bir ekibe sahip tam donanımlı bir klinikten destek almak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz.

Klinikte Hangi Tedavi Seçeneklerini Sunuyoruz?

Antalya Smile Designs ailesi olarak, kliniğimizde pek çok önemli uygulamayı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi cihazları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede, yaptığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçları elde ederek %100 hasta memnuniyeti sağlıyoruz. Kliniğimizde uyguladığımız başlıca tedavi ve işlemler aşağıdaki gibidir:

  • İmplant tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş beyazlatma işlemleri
  • Diş kaplama uygulamaları
  • Ortodonti tedavileri
  • Protez uygulamaları
  • Çene cerrahisi uygulamaları
  • Pedodonti uygulamaları
  • Gülüş tasarımı
  • Rutin ağız ve diş sağlığı kontrolleri

Sadece bunlar değil elbette. Ağız, diş ve çene sağlığı konusunda daha pek çok uygulama ve tedavi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden Antalya Smile Designs?

Ağız ve diş sağlığı tedavileri konusunda en iyi donanıma sahip bir klinikten ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekipten destek almak en doğal hakkınız. Bizi ziyaret etmeniz ve tercih etmemiz için birçok neden var.